SUP - Stand Up Paddeling na Fuerteventurze

Klaudie  SUP w krystalicznie czystej wodzie!

 • Zróżnicowany obszar SUP dla początkujących i zaawansowanych
 • Krystalicznie czysta, ciepła, błękitna woda, piaszczysta plaża, malownicza skała z kościołem
 • Zatoka chroniona przed wiatrem z płytką wodą bez prądu dla początkujących
 • Przerwa na plażę z płynnie poruszającymi się falami prawymi i lewymi dla zaawansowanych
 • Ocean & Earth SUP Płyty epoksydowe z miękką, antypoślizgową piankową powierzchnią
 • Podpora z włókna szklanego o regulowanej wysokości zaprojektowana przez Ocean & Earth
 • Pianki Billabong
 • Wypożyczalnia tylko około 150 m od plaży
 • Kursy przygotowawcze dla początkujących
 • Zaawansowane lekcje surfingu na fali

niewiążące żądanie

Cześć, jestem Tine. Wyślę Ci ofertę bez zobowiązań, odpowiem na pytania i pomogę znaleźć lot.

SUP w czystej, błękitnej wodzie
SUP w Morro Jable Fuerteventura
Stanie na głowie na SUP
SUP surferzy w zatoce Morro Jable
SUP z innymi uczestnikami obozu surfingowego

Stand Up Paddling w Morro Jable

Cześć, jestem Derek. Jestem instruktorem SUP i surfingu w OTRO MODO Surfschool w Morro Jable.

W SUP (Stand Up Paddling) internauta stoi na specjalnej desce surfingowej o dużej objętości i wiosła z dużym wiosłem, podobnym do kajakarstwa. Łopatka pozwala na szybsze przyspieszenie deski i utrzymanie prędkości łatwiejszej w słabych falach i dłuższej fali na falach.
Od kilku lat coraz więcej surferów SUP obserwuje się nie tylko na morzu, ale także na wielu wodach śródlądowych. Nawet wiosłowanie w pozycji pionowej jest zdrowym treningiem całego ciała, który wzmacnia nie tylko ramiona i plecy, ale również plecy, brzuch i nogi.

Pierwszymi surferami SUP byli polinezyjscy rybacy, którzy poruszali się w swoich kajakach nad morzem u wybrzeży Tahiti. Nawet dziś można zobaczyć - na przykład w Indonezji - małe bambusowe tratwy, na których rybacy poruszają się do przodu, stojąc przy pomocy drążków i wiosła.
W ubiegłym wieku hawajscy instruktorzy surfingu używali SUP Surfingu, aby uzyskać lepszy widok swoich uczniów surfowania. Duża deska była wygodna, łatwo manewrując między rafami, zapewniając przestrzeń i stabilność do robienia zdjęć uczniom surfingu.

Przez kilka lat SUP był niezależnym sportem z wieloma subdyscyplinami, na przykład Stand Up Paddle Surfing i Distance Stand Up Paddling.

Morro Jable jest zróżnicowanym obszarem dla surferów SUP. Początkujący i zaawansowani narciarze znajdą tu bardzo dobre warunki do wiosłowania na stojąco.
W osłoniętej zatoce Morro Jable z malowniczym klifem i piaszczystą plażą prawie nie ma prądu i fal. Woda jest czysta i lazurowa - idealne miejsce na pierwsze próby stania i małe wycieczki na pokładzie SUP. Na plaży Morro Jable organizujemy kursy dla początkujących SUP.

Sąsiednia Jandia znajduje się kilka minut spacerem od plaży lub z pokładu SUP w wodzie. Ta mała trasa poprowadzi Cię wzdłuż wydmy Morro Jable do znanego surfowania na Fuerteventurze. W latarni morskiej Jandia łagodne fale w lewo lub w prawo pękają na brzegu, w zależności od kierunku wiatru i kierunku fal. Idealny do surfowania z płytą SUP. Tutaj znajdziesz nasze zaawansowane lekcje surfowania SUP.

Nasz sklep w Morro Jable znajduje się zaledwie 150 metrów od morza. Tutaj podajemy płyty Ocean & Earth SUP w żywicy epoksydowej z miękką antypoślizgową powierzchnią z pianki, regulowaną na wysokość wiosłem z włókna szklanego z pianek Ocean & Earth i Billabong. Stąd też rozpocznij kursy SUP w Morro Jable i Jandia.

Stand Up Paddling w błękitnej, ciepłej wodzie
Plaża z restauracjami rybnymi w Morro Jable
SUP w Morro Jable pod małym klifem
Surfowanie po czystych, małych falach z SUP na naszej przydomowej plaży
SUP o zachodzie słońca w Jandii

Stand Up Paddeling w Morro Jable

 • Chroniona przed wiatrem zatoka z płytką wodą bez prądu - idealna dla początkujących
 • Załamanie plaży z łagodnie opadającymi falami w prawo i w lewo - dla zaawansowanych surferów

Morro Jable to zróżnicowany spot dla surferów SUP. Zarówno początkujący, jak i zaawansowani surferzy znajdą tu bardzo dobre warunki do Stand Up Paddlingu.
W chronionej przed wiatrem zatoce Morro Jable z malowniczym klifem i białą piaszczystą plażą nie ma prawie żadnego prądu ani fal. Woda jest przejrzysta i lazurowo niebieska - idealne miejsce na pierwsze próby pływania na desce SUP. Nasze kursy SUP dla początkujących organizujemy na plaży Morro Jable.

Sąsiednia wioska Jandia znajduje się zaledwie kilka minut pieszo wzdłuż plaży lub z deską SUP w wodzie. Ta mała wycieczka prowadzi wzdłuż piaszczystej wydmy Morro Jable do znanego miejsca do surfowania na Fuerteventurze. Przy latarni morskiej Jandia na piaszczystej ławicy rozbijają się łagodne fale w lewo lub w prawo, w zależności od kierunku wiatru i fal. Idealne miejsce do surfowania na desce SUP. To tutaj odbywają się nasze zaawansowane kursy surfingu SUP.

Nasza stacja SUP w Morro Jable

 • Centrum SUP z kursami i wypożyczalnią 150 m od morza w Morro Jable

Nasz sklep w Morro Jable znajduje się zaledwie 150 m od morza. Tutaj wypożyczamy deski SUP Ocean & Earth wykonane z żywicy epoksydowej z miękką antypoślizgową powierzchnią piankową, wiosła z włókna szklanego o regulowanej wysokości Ocean & Earth i pianki Billabong. Nasze kursy SUP w Morro Jable i Jandia również rozpoczynają się tutaj.

Kursy & wynajem SUP ceny

Wynajem plus 50€ depozyt

1 dzień wynajem SUP - (w tym wiosło i wyżywienie) - 40€
3 dni SUP wynajęcia - (w tym wiosła i wyżywienie) - 100€

1 dzień wypożyczalnia kombinezonów (Billabong) - 10€

Zalecamy, aby wszyscy SUP surferzy z niewielkim doświadczeniem wzięli udział w jednym z naszych kursów SUP przez co najmniej jeden lub dwa dni.

*90-minutowy kurs SUP dla początkujących w malowniczej zatoce Morro Jable - 39€
90-minutowy kurs SUP dla początkujących w Morro Jable (z transferem do hotelu) - 53€

180-minutowy kurs SUP dla zaawansowanych, na fali lub z wiatrem (w tym transfer hotelowy i transfer na najlepszą plażę) - 109€