Surfcamp Fuerteventura Team

IMIĘ: Tine
WIEK: 36
NARODOWOŚĆ: Niemiec
ZAWÓD: Fotograf

Tine mieszka na wyspie już od 3 lat. Jest naszą dobrą duszą i to właśnie ona dba o to, żeby urlop surfingowy spełnił Wasze oczekiwania. Tine zajmuje się kwestiami organizacyjnymi, zajmuje się waszym transferem na lotnisko, noclegiem i kursem surfingowym. W razie problemów lub wątpliwości, zawsze znajdzie dla Was czas i z uśmiechem na twarzy chętnie Wam pomoże.

IMIĘ: Christof Uhlmann
WIEK: 31
NARODOWOŚĆ: Niemiec
ZAWÓD: Grafic Designer i BSA- nauczyciel surfingu, SLSA ratownik plażowy

Christof jest założycielem szkoły “Otro Modo”. Chris uprawia ten sport już ponad 10 lat, a w swej sportowej karierze pracował jako nauczyciel surfingu dla początkujących i zaawansowanych w różnych miejscach świata (m.in. we Francji, Hiszpanii, Indonezji i oczywiście na Fuerteventurze i Lanzarote).
"Cieszę się z możliwości przekazania wam swojej pasji dla surfingu oraz zapoznania Was z pięknymi Wyspami Kanaryjskimi!" tymi słowami zwykł witać swoich nowych kursantów."

Oprócz otwartości i kultury osobistej, Christof znany jest z niemieckiego programu telewizyjnego “TABALUGA TV” emitowanego na ZDF w czerwcu 2007 roku.
(Program nagrywany był w marcu 2007, gdy Chris pracował jeszcze dla “Quiksilver Surfscool“)

 

IMIĘ: Piotr
WIEK: 28
NARODOWOŚĆ: Polak
ZAWÓD: Archeolog oraz student lingwistyki angielsko-hiszpańskiej

Piotr jest doświadczonym surferem, zanim dołączył do zespołu „Otro Modo“ (w kwietniu 2009 roku) chętnie podróżował po świecie w poszukiwaniu najlepszych spotów (m.in. USA, Portugalia, Hiszpania, Francja). Tam też opanował skomplikowane techniki surfingu, którymi teraz zachwyca swoich kursantów. Jego życiową dewizą jest:
„Everybody dies but not everybody lives“.

IMIĘ: Rick
WIEK: 21
NARODOWOŚĆ: Holandia
ZAWÓD: BSA Level 2 - nauczyciel surfingu, SLSA ratownik plażowy

 

IMIĘ: Lenny
WIEK: 25
NARODOWOŚĆ: Niemiec
ZAWÓD: Student wychowania fizycznego
Od pięciu lat Lenny nie może sobie wyobrazić życia bez surfingu. Razem z Christofem Lenny pracował latem w kempingach surfingowych we Francji.
Gdy przyszedł czas do spróbowania czegoś nowego, Lenny wstąpił do „Otro Modo“ i zaczął pracę jako nauczyciel surfingu i pomocnik przy programie “surfing z przewodnikiem”. Lenny we wszystkich swoich przedsięwzięciach wyznaje zasadę:
"Surf now, apocalypse later".

 

Bookmark and Share