“Surfguiding” czyli przewodnik po Fuerteventurze i Lanzarote

Chcielibyście uprawiać jak najwięcej surfingu, ale nie wiecie które miejsca i jaki czas jest dla was najlepszy?

My znamy Wyspy Kanaryjskie, a szczególnie Fuerteventurę i Lanzarote, oraz wiemy kiedy i gdzie najlepjej uprawiać ten sport. Będziecie zaskoczeni jak wiele tajemniczych i nieznanych miejsc odwiedzimy podczas naszych surferskich eskapad.
Każdy, niezależnie od swoich umiejętności, odnajdzie się w tym sporcie pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów. Nie ma znaczenia czy chcecie się nauczyć łapania pierwszej zielonej fali czy ulepszyć Wasz cut back... My pokażemy Wam jak i gdzie!

Słyszeliście o fantastycznych rafach na Fuerteventurze i Lanzarote ale czujecie przed nimi lekki niepokój?

Nie ma problemu! Nasi “surfingowi przewodnicy” zaprowadzą Was na miejsca, które będą dopasowane do Waszych umiejętności oraz bezpiecznie wprowadzą Was w głąb żywiołu.

 

Surf Guiding Fuerteventura Galerie
  • Surf Guiding Fuerteventura Galerie
  • Surf Guiding Fuerteventura Galerie

Jeszcze nie pływacie długo, nie czujecie się pewnie na wodzie i nie wiecie czy instruktorzy będą dla Was odpowiedni?

Nasi przewodnicy są dopasowani do Waszych umiejętności. Dodatkowo oferujemy do “videocoachingu” łatwe do zrozumienia kursy byście możliwie szybko mogli nabyć doświadczenie z teorii i praktyki.

WSKAZÓWKA: Wymieńcie swój kurs dla zaawansowanych na „surfing z przewodnikiem“, a przeżyjecie prawdziwą przygodę i poczujecie prawdziwego ducha surfingu. Poznacie także nowe, interesujące zakątki Fuerteventury i Lanzarote.

Wszystkie kursy “surfingu z przewodnikiem” zawierają: pianki “Billabong”, deski “NSP” i “SURFTECH”, videocoaching, przejazdy busem na spoty, transfer z i do lotniska i ubezpieczenie. Pozostałe koszty (w tym noclegi) nie są wliczone w cenę.

 

Ceny i program “surfingu z przewodnikiem”

Dla Was ułożyliśmy różne pakiety “surfingu z przewodnikiem”. Od spokojnej opcji urlopowania z surfingiem do opcji intensywnej dla uzależnionych wielbicieli tego sportu... Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

1 dzień “ basic surfingu z przewodnikiem” (5h) - 49 €
1 dzień “intensiv surfingu z przewodnikiem” (7,5h) - 69 €

5 dni surfingu z przewodnikiem (minimalna liczba uczestników 3 osoby)
W 5 dniach surfujemy na najlepszych spotach Fuerteventury. 3 dni spedzamy na tym najlepszym - z najlepszymi falami (kemping albo wynajęcie noclegu). Dodatkowo odwiedzimy jedną z pozostałych Wysp Kanaryjskich (Lobos, Lanzarote albo La Graciosa).
(zawiera conajmniej 2 videocoachingi)

10 dni surfingu z przewodnikiem (2 tygodnie) (minimalna liczba uczestników 3 osoby)
W pierwszym tygodniu spędzamy 5 dni na najlepszych spotach Fuerteventury. 3 dni spedzimy na tym najlepszym - z najlepszymi falami (kemping albo wynajecie noclegu).
W drugim tygodniu odwiedzimy inną Wyspę Kanaryjską (Lobos, Lanzarote albo La Graciosa), gdzie spędzimy jedną noc (kemping albo wynajęcie noclegu).
(zawiera conajmniej 2videocoachingi)

“SURFING Z PRZEWODNIKIEM” Terminy
Nasza szkoła organizuje przez cały rok kursy surfingowe dla początkujących i zaawansowanych na Fuerteventurze. Do “surfingu z przewodnikiem“ chcemy być jak najbardziej przygotowani, dlatego oferujemy Wam nastepujące terminy:
01. 10. - 31. 05.Bookmark and Share